Tornádo v Krásném

28.7. se naší krajinou prohnala pořádná bouře. Přívalový déšť dal zabrat zahradám, hromy burácely, blesky prosvětlovaly oblohu, ale především vítr nás pěkně potrápil. U kulturního domu vyvrátil hned dva vzrostlé stromy a povalil je na silnici.

Naštěstí byl o této situaci informován starosta obce, který pohotově povolal do akce naše hasiče. Kluci se i za pořádné nepřízně počasí vrhli do odklízení stromů a celou situaci velmi rychle vyřešili. Tím však jejich zásah nekončil. Na zahradě „u Šveců“ ( dnes patřící p. Hukalové) na včelín spadl strom, o který se hasiči museli postarat, a posledním padlým kusem byl strom na cestě od Babice k vodojemu. Tímto bychom proto rádi poděkovali všem mužům, kteří se účastnili zásahu, jmenovitě Honzovi, Milošovi, Vráťovi, Alešovi a Lubošovi za vyřešení situace.

Vytvořeno: 10. 7. 2017
Poslední aktualizace: 12. 7. 2017 23:36