Krásenská Beseda 2017

besedaDruhou lednovou sobotu jsme se sešli u již v podstatě tradiční akce s názvem Krásenská beseda.

Účast letos byla opravdu hojná a místa k sezení se podařilo zaplnit. O program se, také již tradičně, postaral pan starosta Jan Matoušek, který nám zrekapituloval všechny důležité události uplynulého roku, promítl fotky z akcí a také nastínil, co nás čeká v roce letošním. Na nástěnce si mohli návštěvníci pročíst všechny podstatné dokumenty a třeba i nahlédnout do vytištěné verze obecní kroniky.
Největší úspěch však zcela určitě měly společné besedy nad výborným jídlem. To pro nás letos uvařili Vlastík Mrkos a Olča Marshová a nabídka byla opravdu pestrá – svíčková s knedlíkem, guláš, řízky, smetanové brambory či zeleninový kuskus a dobré sladkosti.
Myslím, že toto příjemné posezení se již právem zařadilo mezi stálice našich společných sešlostí. A pokud jde o to, jak si stojí rok 2016, tak jsme sami měli možnost vidět, že to byl rok velmi akční co do počtu událostí, že se započalo či dokonalo mnoho projektů pro obec prospěšných a rozhodně tedy můžeme tento rok nazvat rokem úspěšným. Všem nám proto přeji, aby i letošek nesl se v podobném duchu a my se zase za rok sešli a měli si o čem povídat.

Vytvořeno: 3. 2. 2017
Poslední aktualizace: 11. 3. 2017 04:15